Lidorganisaties

 

SizaLogo Siza omdat niemand hetzelfde is
Postbus 532
6800 AM Arnhem
Tel. 088-3779100
E-mail: info@siza.nl
Internet: http://www.siza.nl

Afasiecentrum Tilburg
Eilenbergstraat 250
Tel. 06-23038447
E-mail: afasiecentrum@siza.nl Internet: http://www.afasiecentrum.nl/tilburg/

V.G.N. (Vereniging Gehandicaptenzorg Nederland)
Tel. 030-2739300
E-mail: info@vgn.nl

Nederlandse CVA (hersenbloeding en herseninfarct) Vereniging 'Samen Verder'
Contactpersoon Noord-Brabant
p/a Handellaan 17
5583 ZK Waalre
Tel. 06-13056056

Ledenadministratie Regio Noord- Brabant
p/a Kroatenstraat 3
5408 RH Volkel
Tel. 06-53388950
www.cva-samenverder.nl

Gehandicapten Visvereniging Tilburg
Secretaris: G.J.P. de Kort
Tel. 013-5333214
E-mail: Gjp.de.kort@hetnet.nl
Voorzitter: Dhr. F. Jacobs
Tel. 013-4631212
E-mail: Frans66@kpnmail.nl

Nierpatiënten Vereniging Nederland
Sint Elisabeth ziekenhuis
Hilvarenbeekseweg 60
5022 GC Tilburg
Tel. 013-5391313
www.niertje.nl

Tweesteden ziekenhuis
Dr. Deelenlaan 5
5042 AD Tilburg
Tel. 013-4655655
Voorzitter/secretaris: Dhr. J. Vissers
Tel. 06-44359998
www.lvd.nl

Oogvereniging Nederland
Tel. 030-2992878
De ooglijn tel. 030-2945444 (ma t/m don 10-15.30 uur)
Afd. Noord-Brabant tel. 013-4562047
E-mail: noordbrabant@nvbs.nl
www.oogvereniging.nl

Nederlandse Vereniging voor Gelaryngectomeerden
Tel. 030-2321483
E-mail: info@patientenvereniging--nsvg.nl
www.kankerpatiënt.nl

Stichting Hoormij/ NVVS (Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden)
Afdeling Tilburg e.o.
Contactadres:
Mevr. Nel van Aggelen
Spoorbaan 62
5051 EW Goirle
Tel. 013-5341131
E-Mail: tilburg@stichtinghoormij.nl
www.stichtinghoormij.nl

 

Oudervereniging Mytylschool Tilburg
Postbus 5022
5004 EA Tilburg
Bezoekadres:
Professor Stoltehof 1
5022 KE Tilburg
Tel. 013-5398850
www.mytylschooltilburg.nl
(doorklikken naar ouderplein, oudervereniging)

Reuma Patiëntenvereniging voor Tilburg e.o.
Penningmeester
Frans Bazelmans
E-mail: penningmeester@reumatilburg.nl
Tel. 013-5366947

Voorzitter:
Ger van den Heuvel
Email: voorzitter@reumatilburg.nl
Tel. 013-5425925
www.reumatilburg.nl

Vereniging Woortblind afd. Noord-Brabant
Vereniging Woortblind afd. Noord-Brabant en Limburg
Dhr. Andre Pijpe en Jannie van Geffen
Tel. 040-2926663
E-mail: mvgeffen@iae.nl
Landelijke informatie mail: info@woortblind.nl
www.woortblind.nl

Stichting Sportgroep Gehandicapten Goirle
Dhr. M. Konings
Kruisbaan 27
5051 BR Goirle
013-534 10 35

Vriendenclub Brommobiel Bezitters
Postbus 80
5575 ZH Luyksgestel
Bestuur bereikbaar via site en dan klikken op E-mail van betreffende persoon.
E-mail secretaris: secretaris@vvb-brommobiel.nl
www.vbb-brommobiel.nl

Longfonds rayon Brabant
Voorzitter: Joop van Hoek
Tel. 0411-643739 of 06-50919328
E-mail: joop.vanhoek@kpnmail.nl
Wekgebieden Tilburg e.o.
Cees de Grauw
Tel. 013-5333383 of 06-24368836
E-mail: cees@lcmb.nl
www.longfonds.nl

Netwerk Blinde en Slechtziende Ouderen
Jannie Haverkamp
Tel. 013-5421664
Locatie `t Spoor
Schaepmanstraat 36
5041 AR Tilburg

Rolita. Sociëteit voor Lichamelijke Gehandicapten
Matterhornstraat 1
5022 CZ Tilburg
Tel. 013-5365283
Alléén op zaterdag van 19.30-23.30 uur
Info gebouw en gebruik locatie:
Voorzitter: Albert
013-5356710
E-mail: albert.van.wijk@home.nl
Penningmeester: A.J. Remkes
Pagestraat 35
5021 DA Tilburg
013-5351078
Info lid worden en verzorging E.D.:
E-mail: annemie54@home.nl
www.rolita.nl

MS Vereniging Nederland afdeling Tilburg
Info lotgenoten contact Tilburg:
Tineke van Esch
Tel. 013-5215681
E-mail: esch1@home.nl
www.msvn.nl